Betegbiztonságot veszélyeztető visszaélés dr. Vida Zsuzsanna neurológus, szomnológus nevével
Fontos, betegek biztonságát veszélyeztető internetes visszaélésre hívja fel a Neurológiai Központ minden páciens figyelmét.
Az elmúlt hetekben terjedt el a világhálón egy hirdetés dr. Vida Zsuzsanna nevével és képmásával, amelyben egy perifériás idegkárosodás (neuropátia) kezelésére alkalmas termék vásárlására buzdítják az olvasókat – megtévesztő módon egy weboldal megjelenését imitálva. Személyét és szakmai ismertségét felhasználva, őt a cikkben szakértőként jelölve próbálják meggyőzni a potenciális vásárlókat a termék hitelességéről.
Dr. Vida Zsuzsanna neurológus, szomnológus a leghatározottabban elhatárolódik leírtaktól. A reklámozó engedély nélkül használta fel a szakértő nevét, képmását, és tudomása nélkül hozta létre a termékajánlást, az itt szereplő információk a jóváhagyása nélkül jelentek meg, a szakértő nem adta a nevét a termékhez.
A Neurológiai Központ dolgozói és szakorvosai számára kiemelten fontos a hiteles tájékoztatás, a szakmailag megalapozott kezelések alkalmazása, a páciensek biztonsága, így a cikkel kapcsolatban a hatóságok felé a szükséges intézkedést megtettük.
Kérünk minden beteget, hogy csak hiteles forrásból származó információkat fogadjanak el, építsenek be kezelésükbe, csak bevizsgált, hiteles forrásból származó termékeket, gyógyszereket használjanak!
Téma szakértője
-
Dr. Vida Zsuzsanna
-
Szakterületek:
- neurológus, alvásszakértő
-
Specialitások:
- horkolás
- alvási apnoé
- nyugtalan láb szindróma
- alvásvizsgálat, alváslabor
Kizárólag felnőtt ellátás (18 éves kor felett)!
Rendelés típusa:
- Személyes, rendelői vizit
- Távkonzultáció (telefonon)
*Szakorvosi másodvélemény, valamint vizsgálati eredmények kiértékelésekor első alkalommal javasolt távkonzultációra bejelentkezni.
Orvos válaszol
Neorológus szakorvost javasolt felkeresnie a tüneteivel, aki segítséget tud adni a terápiában és a további vizsgálatok meghatározásában.
Üdvözlettel,
Bettina
asszisztens
Kapcsolódó oldalak
Páciensek mondták
Azonnal felismerte a problémát
További véleményekLegjobban azt értékeltem, hogy Dr. Vida Zsuzsanna doktornő maximális figyelmet és együttérzést mutatott a problémám felé és nagyon úgy tűnik, hogy azonnal megtalálta a 2 éve húzódó problémám kezelését, amit korábban több szakorvos sem talált meg. Köszönöm!