Figyelmes

Botox kezelést szerettem volna izzadás miatt, eléggé izgultam. De szerencsére a Doktor úr nagyon kedves és figyelmes, ami már önmagában is megnyugtató!

Körültekintő

Számomra fontos, hogy az orvosom körültekintően vizsgáljon meg; a Doktor úrnál ebből nem volt hiány! Éreztem, hogy figyel rám, rendkívül részletesen kérdezett ki! Teljes a bizalmam, csak ajánlani tudom!

Empátia

A Doktor úr nagyon figyelmes! Gondosan megvizsgált és érthető magyarázatot kaptam az állapotomról is! Szaktudása mellett kiemelném azt az empátiát, amivel felém fordult!

Alaposság

A Doktor úrnál alaposabb, körültekintőbb orvossal még nem találkoztam! Alaposan kikérdezett a panaszaimról, és gondosan határozta meg a további teendőket.

Téma szakértője

  • Dr. Para Szabolcs

  • Szakterületek:
    • neurológus, fejfájás specialista
  • Specialitások:

     

    Rendelés típusa:

    • Személyes, rendelői vizit az alábbi helyszíneken:
    • Hétfő, szerda: 1015 Budapest, Ostrom utca 16.FSZ. 3-as rendelő.
    • Kedd, péntek: 1147 Budapest, Csömöri út 18. 
    • Csütörtök: 1036 Budapest, Lajos u. 66.

     

    Az ENG vizsgálat az Ostrom utcai és a Csömöri úti rendelőben elérhető!

    Botox kezelés az Ostrom utcai rendelőben elérhető!

     

    Kizárólag felnőtt ellátás (18 éves kor felett!)

    Ellátás magyar, német és román nyelven./consultation in English, German, Romanian available

Kapcsolódó cikkeink

A migrén egy nagyon nehezen kibírható fejfájástípus, amely a páciens egész életére rányomhatja a bélyegét. Ezért aztán nagy csalódást jelenthet, ha a rendelt gyógyszerek nem úgy hatnak, ahogyan az remélhető volt, esetleg a mellékhatásaik miatt nem komfortos szedni azokat. Dr. Para Szabolcs, a Neurológiai Központ neurológusa, fejfájás specialista az ilyen esetekben is alkalmazható Botox-kezelésre hívta fel a figyelmet, ami e tekintetben gyógyító célokat szolgál.

Cikkek melyeket mindenképpen olvasson el!

Orvos válaszol

A baloldali carotis műtétem után az alsó ajkam jobbra félrecsúszott. Nem csak esztétikai problémám van, hanem evési és ivási nehézségeim is lettek..
(Feltételezésm szerint a 2. érzéstelenítő injekció a műtét előtt rossz helyre került.)
A Neurológiai konrollon csak azza foglalkoztak, hogy a műtét jól sikerült, az ér jól ki lett tisztítva.
Hová fordulhatok segítségért?
Már a 19. arctornán (gyógytornán) voltam pénteken, de nincs javulás.

Irén

Dr. Para Szabolcs
Dr. Para Szabolcs neurológia
Tisztelt Irén!

A leírás alapján leginkább perifériás arcidegág-sérülés merül fel, nem valószínű, hogy az érzéstelenítő injekció okozta volna tartósan, főleg ha hónapok óta fennáll. Az arctornán kívül szelektív ingeráram kezelés javasolt.

Üdvözlettel,

Kapcsolódó oldalak

Kapcsolódó videók

Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

A weboldal a jobb működés és a felhasználói élmény javítása érdekében HTTP-sütiket (cookie-kat) alkalmaz. Amennyiben nem fogadja el az összes sütit, előfordulhat, hogy az oldal egyes funkciói, mint például a foglalási rendszer, nem működnek megfelelően. A sütik használatával kapcsolatos részletes leírást az Adatkezelési Tájékoztatónkban találhatja meg.

Szükséges sütik

Ezek a sütik elengedhetetlenek a weboldal alapvető funkcióinak működéséhez, ezek nélkül az oldal nem működik megfelelően.

Analitikai sütik

Az analitikai sütik segítenek megérteni, milyen tartalmakat kedvelnek a látogatók, ezzel javíthatjuk szolgáltatásainkat. Az összegyűjtött adatok nem kapcsolhatók össze konkrét személyekkel.

A sütibeállításokat bármikor módosíthatja böngészőjében.